Spider-Man 2 w wersji na PC otrzymał tryb, którego nie ma na PS5. Modderzy wyprzedzili Insomniac Games

Spider-Man 2

Jakiś czas temu informowaliśmy o nieoficjalnym porcie drugiej części Spider-Mana na PC. Okazuje się, że jego twórcy cały czas pracują nad dodaniem nowej zawartości do stworzonej przez siebie wersji gry. Do nieoficjalnej wersji Spider-Mana 2 na PC dodany został tryb, na który posiadacze PS5 cały czas czekają.

Chodzi o tryb Nowa Gra+, który użytkownicy PS5 mają otrzymać w marcu 2024 roku. New Game Plus, wraz z najwyższym poziomem trudności nazwanym ultimate został dodany do nieoficjalnego portu Spider-Mana 2, działającego na PC.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nie trzeba chyba przypominać, że całość oczywiście dzieje się za plecami Sony i Insomniac Games, co czyni cały proceder nielegalnym. Więc jakkolwiek imponujące mogą wydawać się umiejętności modderów, którzy przenieśli Spider-Mana 2 na PC, tak należy pamiętać, że jest to przestępstwo.

Oficjalnie tryb Nowa Gra Plus w Spider-Manie 2 na PS5 ma zadebiutować 7 marca 2024 roku. Jeżeli chodzi natomiast o oficjalną wersję PC to póki co nie ma żadnych informacji ze strony Sony. Jednakże patrząc na niedogodność, jaką jest powstanie pirackiego portu, całkiem możliwe, że niebawem pojawi się oficjalne ogłoszenie o wersji PC najnowszego dzieła Insomniac Games.

Źródło: DSOGaming

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.