Twórcy Gothic Remake szykują dla graczy niespodziankę. Nowe ogłoszenie z okazji 23 urodzin serii

Gothic

Gothic to jedna z najbardziej kultowych gier w naszym kraju. Dlatego też gdy ogłoszono pracę nad remakiem dzieła Piranha Bytes, serca polskich graczy zabiły szybciej. Z kolei w miniony piątek 15 marca 2024 roku seria obchodziła swoje 23 urodziny i z tej okazji twórcy zapowiedzieli dla graczy niespodziankę.

Deweloperzy odświeżonego Gothica wydali tajemniczą zapowiedź

Seria Gothic niedawno obchodziła swoje 23 urodziny i z tej okazji studio Alkimia Interactive odpowiedzialne za produkcję remaku gry, wypuściło specjalne oświadczenie. Poza podziękowaniami deweloperzy zapowiedzieli także niespodziankę, którą szykują dla graczy, jednakże na jej ujawnienie trzeba będzie jeszcze poczekać.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Przygotowaliśmy dla Was prezent i chcieliśmy go dzisiaj wyjawić, ale niestety został on skradziony przez jednego ze złodziei z Nowego Obozu. Wygląda na to, że był to Mordrag. Przynajmniej Thorus podejrzewa go o tę zbrodnię.

Wyślemy naszych najlepszych ludzi, aby odzyskali go z brudnych rąk i dostarczyli do Was tak szybko, jak to możliwe, i uwierzcie, warto będzie na niego czekać!

Oświadczenie Alkimia Interactive

Wygląda na to, że na więcej informacji dotyczących tajemniczego prezentu szykowanego przez twórców odświeżonego Gothica trzeba jeszcze poczekać. Widać jednak, że deweloperzy coraz bardziej podkręcają atmosferę przed premierą Gothic Remake.

A Wy czekacie na odświeżenie pierwszego Gothica? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Steam

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.