Night-Runners do sprawdzenia za darmo na Steam. Gra ma wypełnić pustkę w sercach fanów NFS Underground

Night-Runners

Wielu fanów serii Need for Speed z pewnością z łezką w oku wspomina zarówno pierwszą odsłonę Need for Speed Underground, jak i wydaną rok później kontynuację. Jeśli również zaliczacie się do tego grona, to koniecznie musicie rzucić okiem na Night-Runners. Wspomniana produkcja to ukłon w stronę klasycznych gier wyścigowych, a dodatkowo pojawiła się możliwość jej przetestowania.

Night-Runners to ukłon w stronę klasycznych gier wyścigowych. Na Steam udostępniono darmowy prolog

Night-Runners – zwiastun darmowego prologu

Night-Runners zarówno pod względem samej rozgrywki, jak i stylistyki przypomina gry wyścigowe z początku XXI wieku, a w szczególności wspomniane odsłony serii Need for Speed. Na Steam udostępniono natomiast darmowy prolog, dzięki któremu zainteresowani mogą na własną ręke sprawdzić, jak wspomniana produkcja prezentuje się w akcji. Na karcie gry na platformie Valve można znaleźć również kilka interesujących szczegółów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zgodnie z zapowiedziami Night-Runners zaoferuje m.in. szczegółową personalizację samochodów. Gracze będą mogli modyfikować nie tylko wygląd auta, ale również jego osiągi. Dodatkowo użytkownicy mogą liczyć dynamiczne dialogi pomiędzy postaciami, które będą komentować ich poczynania. Nie zabraknie też opcji swobodnego przemieszczania się po garażu pomiędzy wyścigami.

Night-Runners mieli dotychczas okazję sprawdzić wyłącznie gracze, którzy zdecydowali się wesprzeć twórcę produkcji w serwisie Patreon. Na szczęście teraz sytuacja się zmieniła. Jeśli więc tęsknicie za Need for Speed Underground, to przetestuje wspomnianą produkcję. Być może to właśnie ona wypełni pustkę w Waszym sercu.

Źródło: Steam

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.