Nintendo Direct oficjalnie zapowiedziane! Wydarzenie skupi się na najbliższych premierach na Switcha

Nintendo Direct

Zapowiedziane właśnie za pomocą Twittera Nintendo Direct pozwoli nam zapoznać się bliżej z tytułami mającymi trafić na Switcha w pierwszej połowie 2023 roku. Konferencja najprawdopodobniej ujawni sporo konkretów, bo zajmie aż 40 minut. Gracze będą mogli śledzić jej przebieg za pośrednictwem YouTube.

Nintendo Direct odbędzie się już 8 lutego

Jak przekazała nam japońska firma na Twitterze, Nintendo Direct odbędzie się już 8 lutego o godzinie 23:00. Zgodnie z opublikowanym komunikatem pokaz będzie trwał aż 40 minut i skupi się głównie na tytułach, które trafią na Switcha w pierwszej połowie 2023 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gracze zainteresowani wydarzeniem obejrzą je na oficjalnym profilu Nintendo na YouTube. Wśród gier spodziewanych na konferencji wymienia się m.in. The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom czy Bayonetta Origins Cereza and the Lost Demon.

Zobacz też: Klawiatura mechaniczna do 100 zł – najlepsze modele

Warto wspomnieć, że plany Nintendo na obecny rok nie obracają się tylko wokół gier. Już 17 lutego zostanie otwarty park tematyczny Super Nintendo Land w Universal Studios Hollywood, a 7 kwietnia fani będą mogli zapoznać się z The Super Mario Bros. Movie.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2260 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.