Nintendo Direct oficjalnie ogłoszone! Nie spodziewajcie się jednak wielu prezentacji

Nintendo Direct Mario

Fani gier i sprzętów spod szyldu „Wielkiego N” w miarę regularnie otrzymują kolejne aktualizacje dotyczące nadchodzących nowości, jakie trafiają na Switcha. Wszystko dzięki transmisjom Nintendo Direct, które dla japońskiego przedsiębiorstwa są jednym głównych kanałów komunikacji ze swoimi fanami. Nadchodzące wydarzenie będzie jednak trochę się różnić względem tego, co z reguły serwowała nam korporacja odpowiedzialna m.in. za Pokemony czy serię Mario.

Nadchodzące Nintendo Direct skupi się wyłącznie na prezentacji jednej nadchodzącej gry

Zgodnie z komunikatem opublikowanym na Twitterze/X, kolejna transmisja Nintendo Direct odbędzie się już jutro, a więc 31 sierpnia 2023 roku. W tym miejscu też musimy stonować oczekiwania niektórych osób, bo całe wydarzenie poświęcone zostanie wyłącznie jednej grze, czyli Super Mario Bros. Wonder.

Stream ma potrwać około 15 minut, a w jego trakcie zobaczymy wyczekiwany gameplay z wymienionej wyżej pozycji. Możliwe też, że będzie to ostatnia tego rodzaju okazja, aby zobaczyć nową część przygód wąsatego hydraulika, bo sama gra debiutuje 20 października 2023 roku, a Nintendo zapowiedziało, że podczas zbliżających się targów Tokyo Games Show 2023 pojawi się tylko w strefie biznesowej.

Przeczytaj też: Gry na PS5 dla dwojga

Kup Nintendo Switch OLED

Transmisja z Nintendo Direct rozpocznie się o godzinie 16:00 czasu polskiego, a obejrzeć ją będzie można za pośrednictwem oficjalnych kanałów na YouTube. Czekacie na ten pokaz? A może spodziewaliście się po „Big N” czegoś więcej? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.