Kolejne Nintendo Direct jeszcze w tym miesiącu? Insider przekazuje wieści dotyczące pokazu

Nintendo Direct

Kilka dni temu, dokładnie 31 sierpnia 2023 odbył się pokaz Nintendo Direct. Wydarzenie poświęcone było grze Super Mario Bros. Wonder, a gracze zaczęli zastanawiać się, czy jest to równoznaczne z tym, że coroczny wrześniowy pokaz nie dojdzie do skutku. Japończycy zdają się jednak nie zwalniać tempa i zgodnie z informacjami od insidera, kolejny Direct ma odbyć się już niebawem.

Według informatora kolejny Nintendo Direct odbędzie się „wkrótce”

Informację o tym, kiedy potencjalnie ma odbyć się kolejny Nintendo Direct przekazał insider NateTheHate. Choć nie została podana dokładna data, według informatora pokaz ma mieć miejsce „wkrótce”. Nintendo ma jeszcze kilka produkcji do przedstawienia, w tym Detective Pikachu czy Super Mario RPG, które, jak się spekuluje, być może zostaną zaprezentowane jeszcze we wrześniu.

Nie byłoby w tym nic szczególnie zaskakującego – od ponad dziesięciu lat, prawie co roku (poza 2015) Nintendo organizuje pokaz Direct we wrześniu. Niektórzy jednak zaczęli zastanawiać się, czy wydarzenie, które odbyło się pod koniec sierpnia, oznacza, że ogólna prezentacja nie jest planowana. Insider zaprzecza takim wątpliwościom, stwierdzając w osobnym tweecie, że jedno nie wyklucza drugiego.

Zobacz też: Gry podobne do God of War

Kup Nintendo Switch

Oczywiście słowa insidera należy traktować z dystansem. Nie są to w końcu oficjalnie podane informacje. Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że tak jak w poprzednich latach, pokaz Nintendo Direct odbędzie się również we wrześniu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.