Nintendo Switch wciąż na szczycie w Japonii. Pojawił się raport sprzedaży konsol z ubiegłego tygodnia

Switch Japonia

W tym roku minęło 7 lat od premiery Nintendo Switch, o czym niedawno pisaliśmy. Jednak mimo leciwego wieku i przemijających czasów świetności, sprzęt Japończyków wciąż świetnie sobie radzi w Kraju Kwitnącej Wiśni. Potwierdza to najnowszy raport sprzedaży konsol na terenie Japonii.

Nintendo Switch na topie sprzedażowej listy w Japonii

Sprzedaż konsol w Japonii od 03.03.24 do 10.03.24

W minionym tygodniu, który zakończył się 10 marca 2024 roku, Nintendo Switch rozszedł się łącznie w liczbie 65898 sztuk na terenie Japonii. Lwia część sprzedanych egzemplarzy sprzętu Nintendo to wersja OLED, która znalazła 50240 nabywców.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak widać, siedmioletni sprzęt Big N radzi sobie świetnie na terenie Kraju Kwitnącej Wiśni. Konsola w zasadzie nie ma sobie rownych jeżeli chodzi o ilość sprzedanych sztuk, co tylko potwierdzają kolejne tygodniowe raporty.

Na koniec warto także dodać, że obecna generacja sprzętu Nintendo znalazła ponad 140 mln nabywców, co jest fenomenalnym wynikiem. Jako że urządzenie jest już na rynku 7 lat, to gracze domagają się jego następcy. Jednak według najnowszych doniesień, takowy nie pojawi się wcześniej niż na wiosnę 2025 roku.

Źródło: Nintendo Everything

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.