Nintendo Switch Online za darmo przez 7 dni. Gracze mogą przetestować wersję trial usługi

Nintendo Switch Online - 7 dni wersji trial za darmo

Nintendo ruszyło właśnie z ciekawą ofertą użytkowników swoich konsol w Europie. W jej ramach gracze mogą przetestować przez 7 dni za darmo usługę Switch Online. Abonament przyznaje dostęp do rozgrywki online oraz klasyków ze starszych konsol firmy.

Nintendo Switch Online za darmo przez 7 dni

Zwiastun Nintendo Switch Online

Europejski oddział Nintendo zaczął właśnie oferować 7 dni darmowego dostępu do Switch Online. Promocja jest ważna do 2 kwietnia i co ważne, nie obejmuje aktywnych subskrybentów usługi.

Nintendo Switch Online jest abonamentem, który pozwala na rozgrywkę online i możliwość grania w klasyki z poprzednich konsol „Big N”: NES-a, SNES-a oraz GameBoya. Subskrybenci mogą również korzystać z zapisywania danych w chmurze oraz z czatu głosowego za pośrednictwem aplikacji na smartfony.

Zobacz też: Smartfon do 1500 zł – najlepsze modele

Kod na darmowe 7 dni z Nintendo Switch Online można zrealizować odwiedzając tę stronę. Przypomnijmy, że gracze mają jeszcze 6 dni, aby skorzystać z tej oferty.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.