No Man’s Sky doczekało się aktualizacji 4.45! Kolejna poprawka i optymalizacja na Nintendo Switch

No Man's Sky

Przyglądając się obecnym trendom na rynku gier, widać, że dzięki Starfield, produkcje traktujące o przemierzaniu kosmosu mają swoje „5 minut”. Tydzień temu pisaliśmy, że jedna z takich pozycji, czyli No Man’s Sky przeżywa swoisty renesans popularności. Teraz zaś pojawiły się doniesienia, że już wkrótce gra doczeka się kolejnej, wartej uwagi aktualizacji.

Aktualizacja 4.45 do No Man’s Sky trafiła na Steam, a niebawem zawita na konsolach

Hello Games ogłosiło, że w przeciągu kilku dni lub nawet godzin konsolowi gracze mogą spodziewać się publikacji aktualizacji 4.45 do No Man’s Sky. Co ciekawe, to fakt, że pecetowcy stosowne pliki mogą już pobrać, bo łatka pojawiła się już na serwerach Steam.

Jej głównym celem jest przede wszystkim poprawa oprawy wizualnej gry, przede wszystkim w kwestii renderowania gwiazd, ale także dodanie technologi FSR 2 na Nintendo Switch.

Handheld od Nintendo ogólnie ma doczekać się wielu poprawek, które mają pozytywnie wpłynąć na wydajność, zapewniając jednocześnie nieco lepszy wygląd gry. Poprawki w ramach aktualizacji 4.45 pojawią się także na PC, gdzie wyeliminowany ma zostać błąd, który występował często w przypadku komputerów wyposażonych w karty graficzne od AMD.

Do tego wszystkie należy jeszcze dodać, że dzięki aktualizacji 4.45 poprawiono też zachowania SI postaci, które znajdują się przy większych krążownikach kosmicznych. Pełna lista zmian i modyfikacji, które wprowadził patch, dostępna jest pod tym adresem.

Przeczytaj też: Gry podobne do The Last of Us

Jak więc widać, No Man’s Sky nadal jest rozwijaną produkcją i chyba już w niczym nie przypomina tego, co gracze otrzymali premierę w okolicach 2016 roku. Trzeba też zauważyć, że tego rodzaju wieści zawsze pozytywnie wpływają na odbiór danej gry, więc możemy spodziewać się, że o tytule od Hello Games dane nam będzie usłyszeć jeszcze nie jeden raz.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.