Duża aktualizacja No Man’s Sky już dostępna! Nowa rasa obcych i mnóstwo innych nowości w Echoes

No Man's Sky Echoes

No Man’s Sky mimo początkowych problemów ostatecznie zdobyło serca graczy na całym świecie i do teraz cieszy się niemałą popularnością. Deweloperzy nie zamierzają zwalniać tempa i do produkcji trafiła właśnie ogromna aktualizacja, która wprowadza wiele zmian. Łatka o nazwie Echoes zaoferuje fanom No Man’s Sky bardzo ciekawe nowości.

Aktualizacja Echoes wprowadza do No Man’s Sky roboty

Zwiastun No Man’s Sky Echoes

Deweloperzy z Hello Games systematycznie ulepszają swoją kosmiczną produkcję. Tym razem do No Man’s Sky zmierza duża aktualizacja 4.4 o nazwie Echoes, która wprowadzi masę nowości. Jak dowiadujemy się z oficjalnego opisu na stronie, produkcja wzbogaci się między innymi o nową rasę obcych.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Robotyczne Autofagi, bo o nich mowa, to wędrujące konstrukty, które mogą przybierać różne kształty – od smukłych robotów, po potężne maszyny. Dodatkowo dzięki poznaniu tej cywilizacji, gracze uzyskają dostęp do nowych zadań oraz przedmiotów kosmetycznych. Autofagi dołączyły również do ras, które można wybrać w kreatorze swojej postaci. Zamaskowane obozowiska tych istot można także odnaleźć na wszystkich zamieszkałych planetach.

no man's sky autofagi
Autofagi w No Man’s Sky

Ponadto w No Man’s Sky został przeprojektowany system walki w przestrzeni kosmicznej. Pojawią się również ogromne, pirackie floty, które będą stanowić zagrożenie dla handlarzy. Statki typu Pirate Dreadnought będzie można spotkać szczególnie w systemach wyjętych spod prawa i w tych o wysokim poziomie konfliktu.

Warto również wspomnieć o wyprawie Voyagers. Rozpocznie się ona wkrótce po premierze aktualizacji Echoes, a podczas przygody gracze będą mogli zwiedzić najgłębsze oceany i najwyższe góry oraz spotkać najdziwniejsze obce stworzenia. Dodatkowo za wyprawy otrzymamy nagrody – między innymi ekskluzywny ślad plecaka odrzutowego czy zestaw nowych części związanych z rasą Autofagów.

No Man's sky voyagers
No Man’s Sky Voyagers

Zobacz też: Najlepsze gry na PS5 dla dwojga

Pełna lista zmian jest naprawdę długa. Wprowadzano również wiele ulepszeń i poprawek błędów, które mają udoskonalić wrażenia z rozgrywki. Aktualizacja jest już dostępna na wszystkich platformach – PC, Mac oraz na konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch.

O autorze
Patrycja Pietrowska
Redaktorka działów Newsy & Promocje

Grami interesuje się od kiedy pamięta, jednak pisze o nich od niedawna. Nie faworyzuje żadnej z platform i chętnie poszerza horyzonty, jeśli chodzi o gatunki. Spędziła zdecydowanie zbyt wiele czasu w Apex Legends. Poza grami kolekcjonuje płyty z muzyką.

Liczba wpisów: 916 (w redakcji od 24.05.2023)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.