No Rest for the Wicked na premierowym zwiastunie! Nowa gra twórców serii Ori wygląda fantastycznie

No Rest for the Wicked

Na początku marca gracze mieli okazję zobaczyć 20-minutowy gameplay z No Rest for the Wicked, czyli nowego action-RPG od twórców Ori and the Blind Forest oraz Ori and the Will of the Wisps. Wówczas ujawniono również, kiedy gra zadebiutuje we wczesnym dostępie na PC. Zgodnie z zapowiedziami nastąpi to już za kilka dni, dlatego też Moon Studios opublikowało premierowy zwiastun swojej produkcji.

Moon Studios prezentuje premierowy zwiastun No Rest for the Wicked

No Rest for the Wicked – zwiastun premierowy

Premierowy zwiastun No Rest for the Wicked zapowiada, że gracze mogą liczyć na klimatyczną przygodę w klimatach fantasy. Uwagę zwraca przede wszystkim oprawa audiowizualna, ale Moon Studios zapewnia, że wspomniana produkcja będzie mogła pochwalić się „mroczną, dojrzałą fabułą”. Dużą zaletą gry ma być również system walki zmuszający użytkowników do planowania i dobierania odpowiedniej strategii do oponentów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wcielasz się w rolę Cerima, członka grupy mistycznych, władających wyjątkową mocą świętych wojowników zaprzysięgłych, by pokonać Pomór za wszelką cenę. Twoja misja będzie się jednak coraz bardziej komplikować, ponieważ los wplącze cię w ludzkie losy i polityczne niesnaski targające tą ciemiężoną krainą. Chaos będzie miotał tobą w każdym kierunku, niwecząc twe starania oczyszczenia królestwa z plugastwa i ukształtowania jego przeznaczenia.

– informuje opis gry na Steam.

Na koniec warto przypomnieć, że No Rest for the Wicked zadebiutuje we wczesnym dostępie na PC już 18 kwietnia 2024 roku, czyli w najbliższy czwartek. Nadchodząca produkcja Moon Studios zmierza również na PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Niestety Moon Studios nie ujawniło daty premiery wersji konsolowych.

Źródło: YouTube

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.