Nowość w Game Passie! Do subskrypcji trafiła intrygująca gra

Xbox Game Pass

Kilka dni temu poznaliśmy pierwszą część oferty Xbox Game Pass na czerwiec 2024 i nie da się ukryć, że Microsoft zapowiedział całkiem interesujące nowości. A skoro o interesujących nowościach mowa, dzisiaj w abonamencie ląduje dość unikalna pozycja. Na pewno tytuł ten ucieszy niejednego gracza.

Depersonalization w PC Game Pass

Zwiastun Depersonalization

Depersonalization to tzw. tabletop RPG, czyli rozbudowana gra fabularna. Produkcja oferuje wiele trybów rozgrywki i jest wyraźnie inspirowana Call of Cthulhu. Podejmowane w grze wybory mają ogromne znaczenie, o czym świadczy m.in. fakt, że opowieść może zakończyć się na wiele sposobów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Depersonalization jest już dostępne w bibliotece Game Passa. Niestety w ramach subskrypcji Microsoftu grę uruchomimy jedynie na komputerach PC. Zamierzacie ją odpalić? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Xbox

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.