Wysoko oceniana gra przygodowa od dzisiaj w Xbox Game Pass! Jej motywem przewodnim jest eksploracja

Xbox Game Pass

Przedwczoraj Microsoft ujawnił pierwsze gry w Xbox Game Pass na sierpień 2023. Natomiast dzisiaj – zgodnie z obietnicą – w abonamencie ląduje wysoko oceniana produkcja niezależna. Na Steamie ma ona ponad 10 000 „przytłaczająco pozytywnych” opinii, więc zdecydowanie jest to tytuł warty uwagi.

A Short Hike w Xbox Game Pass

Zwiastun A Short Hike

Główną bohaterką A Short Hike jest ptaszyna imieniem Claire, która obrała sobie za cel dotarcie na sam szczyt pewnej góry. Podczas zabawy będziemy oczywiście wspinać się na wspomnianą górę, po drodze wykonując rozmaite zadania dla napotykanych postaci. Ogromną rolę odgrywa tutaj także sama eksploracja i zbieranie skarbów.

Przeczytaj też: Najlepsze gry podobne do Until Dawn

Kup Xbox Series S

A Short Hike jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze. Będzie grane? Jak zawsze napiszcie w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.