Wysoko oceniana przygodówka od dzisiaj w Xbox Game Pass! Ma ponad 30 000 „bardzo pozytywnych” recenzji

Xbox Game Pass

Pod koniec kwietnia Microsoft przedstawił gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę maja 2024. W międzyczasie do abonamentu trafiło już kilka pozycji z listy, ale dzisiaj subskrypcję wzbogaca ostatni tytuł z listy. To niezwykle wysoko oceniana przygodówka w baśniowych realiach.

Brothers: A Tale of Two Sons w Xbox Game Pass

Zwiastun Brothers: A Tale of Two Sons

Brothers: A Tale of Two Sons to bardzo dobra przygodówka z elementami zręcznościowymi, której akcja rozgrywa się w baśniowym uniwersum. Produkcja opowiada historię dwojga braci, którzy wyruszają w niebezpieczną podróż, aby zdobyć lekarstwo dla schorowanego ojca. Co ciekawe, podczas zabawy sterujemy jednocześnie obojgiem bohaterów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zgodnie z zapowiedzią, Brothers: A Tale of Two Sons jest już dostępne w subskrypcji Xbox Game Pass. Za pośrednictwem abonamentu Microsoftu grę można odpalić na pecetach, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze.

Na Steamie gra studia Starbreeze ma ponad 30 000 „bardzo pozytywnych” opinii od graczy, co jednoznacznie pokazuje, z jakiego typu produkcją mamy do czynienia. Innymi słowy, warto dać jej szansę!

Źródło: Xbox

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.