MEGA HIT od dzisiaj w Xbox Game Pass! Kompletne wydanie kultowej gry wylądowało w abonamencie Microsoftu

Xbox Game Pass

W ostatnich dniach do Xbox Game Pass regularnie wpadają nowe gry. Tak się dobrze składa, że dzisiejsza data nie jest wyjątkiem. W subskrypcji Microsoftu ląduje bowiem wielki hit, którego raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Co więcej, mowa o kompletnym wydaniu, ze wszystkimi DLC oraz ulepszeniami dla Xbox Series X|S.

Control: Ultimate Edition w Xbox Game Pass

Zwiastun Control: Ultimate Edition

Control: Ultimate Edition to pełne wydanie hitu, jakim niewątpliwie jest Control. Edycja ta zawiera podstawową wersję gry, wszystkie DLC, każdą aktualizację oraz ulepszenia dla konsol Xbox Series X|S.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Główną bohaterką opowieści jest kobieta imieniem Jesse, która chcąc rozliczyć się ze swoją przeszłością, trafia do Federalnego Biura Kontroli – budynku tajemniczej agencji. Gdy protagonistka pojawia się na miejscu, zostaje ono opanowane przez nadnaturalne moce. Naszym zadaniem będzie uporanie się ze złowrogimi najeźdźcami, a także rozwikłanie zagadki tego, co właściwie się wydarzyło.

Control: Ultimate Edition jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Microsoftu grę można odpalić na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze. Będzie grane? Napiszcie w komentarzach!

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.