Pełna akcji strzelanka EA z 2023 roku od dzisiaj w Xbox Game Pass!

Xbox Game Pass

Przedwczoraj Microsoft przedstawił ofertę gier w Xbox Game Pass na drugą połowę maja i początek czerwca 2024. Rozpiska zdecydowanie przypadła graczom do gustu, a dzisiaj w subskrypcji ląduje druga z zapowiedzianych nowości. To pełna akcji strzelanka od Electronic Arts, która zadebiutowała stosunkowo niedawno, bo w sierpniu 2023 roku.

Immortals of Aveum w Xbox Game Pass

Zwiastun Immortals of Aveum

Immortals of Aveum to strzelanka FFP wyprodukowana przez Ascendant Studios i wydana przez Electronic Arts. Głównym bohaterem opowieści jest niejaki Jak – mag bitewny, który bierze udział w dużym konflikcie. Naszym zadaniem będzie położenie kresu wykańczającej wojnie, aby uchronić będącą miejscem akcji krainę przed zagładą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Immortals of Aveum pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass jeszcze dzisiaj, zapewne pomiędzy 18:00 a 21:00. W ramach subskrypcji Microsoftu grę odpalimy na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze.

Przy okazji warto wspomnieć, że od dzisiaj w ramach XGPU można też uruchamiać EA Sports NHL 24 w chmurze. U nas co prawda nie jest to zbyt popularna seria, ale może akurat ktoś się ucieszy.

Źródło: Xbox

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.