Intrygująca przygodówka od dzisiaj w Xbox Game Pass! Nowa gra w subskrypcji Microsoftu już dostępna

Xbox Game Pass

Ostatniego dnia kwietnia Microsoft przedstawił zestawienie gier w Xbox Game Pass na pierwszą połowę maja 2024. Tak się szczęśliwie składa, że dzisiaj w abonamencie Amerykanów ląduje jeden z zapowiedzianych wówczas tytułów. To naprawdę intrygująca przygodówka, która może zainteresować niejednego subskrybenta.

Kona II: Brume ląduje w Xbox Game Pass

Zwiastun Kona II: Brume

Kona II: Brume to pełnoprawna przygodówka z elementami gry survival. Wcielamy się tutaj w postać detektywa Carla Fauberta i trafiamy do ośnieżonej Kanady, a konkretnie do malowniczej, górniczej wioski, pogrążonej w tajemniczej mgle. Naszym zadaniem będzie znalezienie jej źródła.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zgodnie z zapowiedzią, Kona II: Brume jest już dostępna w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Microsoftu grę studia Parabole można odpalić na PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S i w chmurze przez Xbox Cloud Gaming.

Opisywana produkcja ma dość mieszane opinie graczy i recenzentów, ale jak to z opiniami bywa – zawsze najlepiej wyrobić sobie własną. Zamierzacie sprawdzić tę grę? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Xbox

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.