Nowa gra od dzisiaj w Xbox Game Pass! To produkcja w bardzo znanym uniwersum

Xbox Game Pass

Wczoraj Microsoft przedstawił pierwsze gry w Xbox Game Pass na kwiecień 2024, ale lista ta okazała się rozczarowaniem dla wielu graczy. Niemniej dzisiaj w subskrypcji amerykańskiego giganta ląduje produkcja w bardzo znanym uniwersum. Akurat ta gra z pewnością zainteresuje niejednego gracza!

LEGO 2K Drive w Xbox Game Pass

Zwiastun LEGO 2K Drive

LEGO 2K Drive jest grą wyścigową z otwartym światem, która została osadzona w uniwersum LEGO. Obejmujemy tu kontrolę nad kierowcą, a cały sens przygody opiera się na klasycznym motywie „od zera do bohatera”. Motywem przewodnim zabawy jest nic innego jak branie udziału w wyścigach, aby finalnie zdobyć Podniebny Puchar Klockolandii.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

LEGO 2K Drive jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Microsoftu grę można odpalić na Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze.

Mimo że produkcja studia Visual Concepts ma dość mieszane recenzje, to opinię i tak najlepiej wyrobić sobie samodzielnie. Zamierzacie sprawdzić LEGO 2K Drive, czy tego typu tytuły to raczej nie Wasze klimaty? Koniecznie napiszcie w komentarzach!

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REWELACYJNA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.