Nowa gra od dzisiaj w Xbox Game Pass! To hybryda przygodówki i gry logicznej

Xbox Game Pass

Wczoraj Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na drugą połowę lipca i początek sierpnia 2023. Z kolei dzisiaj, zgodnie z zapowiedzią, do subskrypcji trafia ciekawa hybryda przygodówki i gry logicznej. Mowa o Maquette, które w dodatku ma dzisiaj swoją premierę na konsolach Xbox.

Maquette w Xbox Game Pass

Zwiastun Maquette

Maquette to gra przygodowo-logiczna, która opowiada prostą historię o miłości w dość nieoczywisty sposób. Produkcja zawiera 7 rozdziałów, a każdy z nich przedstawia nowy etap w związku głównych bohaterów. Świat przedstawiony jest tu niezwykle unikalny, bo inspiruje się twórczością malarza M.C. Eschera.

Przeczytaj też: Gry podobne do Heroes 3

Kup Xbox Series S

Maquette jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze. Napiszcie w komentarzach, jeżeli zamierzacie dać jej szansę!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.