Nowość w Xbox Game Pass! Kontynuacja ciepło przyjętej gry już w subskrypcji

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass jest szalenie popularną subskrypcją Microsoftu, która stale zyskuje nowych abonentów. Aby utrzymać ich zainteresowanie, firma musi regularnie wzbogacać swoją usługę o nowe gry. Dzisiaj trafia do niej kontynuacja ciepło przyjętej produkcji z 2020 roku.

Moving Out 2 w Xbox Game Pass

Zwiastun Moving Out 2

Moving Out 2 to kolejna odsłona wydanego w 2020 roku Moving Out – symulatora przeprowadzki. W drugiej części serii również obejmujemy kontrolę nad pracownikami firmy przeprowadzkowej i ponownie podejmujemy się różnorakich zleceń. Można grać zarówno w pojedynkę, jak i ze znajomymi.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Moving Out 2 jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach oferty usługi Microsoftu grę można odpalić na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze. Zamierzacie dać jej szansę? Napiszcie w komentarzach!

Źródło: Xbox

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.