Najnowsza część kultowej serii od dzisiaj w Xbox Game Pass! Kapitalna gra już w subskrypcji

Xbox Game Pass

Wczoraj Microsoft przedstawił gry w Xbox Game Pass na drugą połowę kwietnia 2024, a także tytuły oznaczone do usunięcia na najbliższy czas. Oferta jest dość przeciętna, ale znalazły się w niej także perełki. Jedna z takowych „perełek” ląduje w subskrypcji Amerykanów właśnie dzisiaj.

Orcs Must Die! 3 w Xbox Game Pass

Orcs Must Die! 3

Orcs Must Die! 3 to najnowsza odsłona kultowej serii gier z gatunku tower defense. Tak jak w poprzednich częściach cyklu, motywem przewodnim zabawy jest tutaj stawianie czoła atakom orków, wykorzystując do tego przeróżne bronie, pułapki, a także taktyki. Akcja rozgrywa się 20 lat po wydarzeniach z Orcs Must Die! 2, ale trzeba zaznaczyć, że fabuła – mimo że jakaś jest – pełni tylko tło dla całej zabawy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zgodnie z zapowiedzią, Orcs Must Die! 3 jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Microsoftu produkcję odpalimy na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze.

Zamierzacie sprawdzić ten tytuł, czy to nie Wasze klimaty? Jeżeli macie wątpliwości, czy warto, należy wspomnieć, że na Steamie Orcs Must Die! 3 ma obecnie blisko 9000 „bardzo pozytywnych” opinii graczy. A tak dobre oceny o czymś świadczą.

Źródło: Xbox

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.