Nowa gra na licencji znanego serialu od dzisiaj w Xbox Game Pass! Gratka dla najmłodszych i nie tylko

Xbox Game Pass

Przedwczoraj Microsoft ujawnił kolejne gry w Xbox Game Pass na marzec 2024. Natomiast dzisiaj – zgodnie z zapowiedzią – do abonamentu trafia bardzo ciekawa produkcja oparta na licencji znanego serialu. To prawdziwa gratka dla najmłodszych i nie tylko.

PAW Patrol World w Xbox Game Pass

Zwiastun PAW Patrol World

PAW Patrol World to przygodówka bazująca na licencji serialu Psi Patrol. W grze obejmujemy kontrolę nad bohaterami tytułowego uniwersum, a tym razem naszym zadaniem będzie uratowanie pewnego festiwalu przed porażką. Na drodze stanie nam złowrogi burmistrz.

PAW Patrol World jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze. Zamierzacie dać szansę tej produkcji? Koniecznie napiszcie w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.