Nowa gra wylądowała w Xbox Game Pass! Głównego bohatera tej produkcji zna chyba każdy

Xbox Game Pass

Tydzień temu Microsoft przedstawił kolejne gry zmierzające do Xbox Game Pass w marcu 2024. Wczoraj do subskrypcji trafiła znana sportowa produkcja, natomiast dzisiaj abonament wzbogaca się o kolejny tytuł. To gra bazująca na licencji kultowej na całym świecie kreskówki.

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated w Xbox Game Pass

Zwiastun SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated to całkowite odświeżenie kultowej platformówki z 2003 roku. Głównym bohaterem opowieści jest nikt inny jak tytułowy SpongeBob, który wraz z przyjaciółmi będzie musiał stawić czoła armii robotów, stworzonej przez pewnego złowrogiego osobnika. Stawką jest istnienie całego Bikini Dolnego.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Microsoftu grę można odpalić na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze.

Zamierzacie sprawdzić tę produkcję, czy SpongeBob to nie Wasza bajka? Jak zawsze napiszcie w komentarzach poniżej!

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.