The Quarry od dzisiaj w Xbox Game Pass! Wielki hit ląduje w subskrypcji Microsoftu

The Quarry Xbox Game Pass

Wczoraj Microsoft przedstawił nowe gry w Xbox Game Pass na kolejne dni marca oraz początek kwietnia 2024. Oferta została przyjęta przez graczy wprost rewelacyjnie, czemu zresztą trudno się dziwić, wszak Amerykanie zapewnią swoim subskrybentom naprawdę mocarne tytuły. Dzisiaj pierwszy z nich trafia do abonamentu – The Quarry.

The Quarry w Xbox Game Pass

Zwiastun The Quarry

The Quarry to niezwykle filmowy horror utrzymany w konwencji przygodówki. W trakcie zabawy podejmujemy różnorakie decyzje, z których każda będzie miała wpływ na dalszy rozwój fabuły. Akcja opowieści rozgrywa się w lesie, na obozie letnim, opanowanym przez żądnych krwi morderców. Bohaterów jest dziewięciu, a każdy z nich ma wspólny cel: przeżyć.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

The Quarry pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass do końca dnia, zapewne przed 18:00. W ramach subskrypcji Microsoftu grę odpalimy na Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze. Produkcja studia Supermassive Games została przyjęta bardzo ciepło zarówno przez graczy jak i recenzentów; jej średnia na Metacritic to 79/100 (PC), zaś na Steamie zebrała ponad 7000 „bardzo pozytywnych” opinii.

Będzie grane, czy przygodowe horrory nie leżą w gronie Twoich zainteresowań? Daj znać w sekcji komentarzy poniżej!

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.