Xbox Game Pass z kolejną nowością już dzisiaj! Ta gra sprawdzi twoją inteligencję

Xbox Game Pass

Pod koniec listopada Microsoft przedstawił gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę grudnia 2023, a wielu graczy ucieszyło się z propozycji Amerykanów. Tak się składa, że dzisiaj w subskrypcji ląduje nowa pozycja. To bardzo interesująca produkcja, która sprawdzi inteligencję niejednego gracza.

Tin Hearts w Xbox Game Pass

Zwiastun Tin Hearts

Tin Hearts to gra logiczna, której założenia są dosyć proste. Otóż jako gracze obejmujemy kontrolę nad zabawkowymi żołnierzykami i musimy zaprowadzić ich do bezpiecznego miejsca. Brzmi banalnie? Z pewnością, choć rzeczywistość jest inna – twórcy przygotowali dla nas szereg łamigłówek.

Przeczytaj też: Najlepsze smartfony do 2000 zł

Tin Hearts jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze. Będzie grane? Jak zawsze napiszcie w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Microsoft

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.