Jedna z najpopularniejszych przygodówek na świecie od dzisiaj w Xbox Game Pass! Wielki hit w abonamencie

Xbox Game Pass

Przedwczoraj – ostatniego dnia kwietnia – Microsoft zaprezentował ofertę Xbox Game Pass na pierwszą połowę maja 2024. Propozycja Amerykanów tym razem okazała się dosyć uboga pod względem objętości, niemniej pierwsza z zapowiedzianych wówczas nowości ląduje w subskrypcji właśnie dzisiaj. To jedna z najbardziej znanych gier przygodowych na świecie, mogąca dodatkowo pochwalić się rewelacyjnymi recenzjami.

Tomb Raider: Definitive Edition w Xbox Game Pass

Zwiastun Tomb Raider: Definitive Edition

Tomb Raider: Definitive Edition to swojego rodzaju reboot serii, gdzie obejmujemy kontrolę nad młodą Larą Croft. Kiedy statek, na którym znajdowała się bohaterka, zostaje zniszczony przez sztorm, trafia ona na tajemniczą wyspę. Na miejscu okazuje się, że ląd jest zamieszkiwany przez wrogo nastawionych ludzi i właśnie wtedy zaczyna się nasza walka o przetrwanie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tomb Raider: Definitive Edition jest już dostępne w abonamencie Xbox Game Pass. Z jego ramienia grę studia Crystal Dynamics można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze.

Tomb Raider: Definitive Edition ma rewelacyjne opinie wśród graczy jak i recenzentów. Mimo że produkcja trafiła do sprzedaży w 2013 roku, bez wątpienia przetrwała próbę czasu i po dziś dzień warto po nią sięgnąć. Polecamy, nawet gdyby nie było jej w Game Passie!

Źródło: Xbox

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.