Xbox Game Pass – kapitalnie oceniana gra trafia do subskrypcji! Mocne wzmocnienie usługi Microsoftu

Xbox Game Pass

Marzec zaczął się na dobre, a nowy miesiąc to i nowe gry w Xbox Game Pass. Tak się składa, że dzisiaj w subskrypcji Microsoftu ląduje bardzo wysoko oceniana produkcja ze znanego uniwersum. Wielu graczy z całą pewnością się ucieszy!

Warhammer 40,000: Boltgun w Xbox Game Pass

Warhammer 40,000: Boltgun – zwiastun

Warhammer 40,000: Boltgun to FPS w tytułowym uniwersum, stylizowany na grę z lat 90., przywodzący na myśl m.in. kultowego DOOM-a. Głównym bohaterem rozgrywki jest Space Marine, który ma za zadanie eksterminowanie wszelkiej maści istot piekielnych. Dla uproszczenia można przyjąć, że fabuły tutaj nie ma – chodzi przede wszystkim o krwawą rzeź.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warhammer 40,000: Boltgun jest już dostępny w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Amerykanów grę można odpalić na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze.

Produkcja studia Auroch Digital zbiera rewelacyjne oceny od graczy i recenzentów. Przykładowo, na Steamie tytuł ma ponad 10 000 „bardzo pozytywnych” opinii. Zamierzacie dać szansę tej grze? Napiszcie w komentarzach!

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.