Curse of the Dead Gods, Skate i 5 innych gier od dzisiaj w Xbox Game Pass

Curse of the Dead Gods

Przedwczoraj Microsoft zapowiedział pierwsze gry, które trafią do Xbox Game Pass w sierpniu. Tak się składa, że aż 7 z nich debiutuje w usłudze właśnie dziś. Wśród nowości znalazły się m.in. takie tytuły jak Curse of the Dead Gods i Skate.

Curse of the Dead Gods, Skate i więcej nowości w Xbox Game Pass

Zwiastun Curse of the Dead Gods

Biblioteka Xbox Game Pass znów się rozrasta, a nam nie pozostaje nic innego, jak tylko się cieszyć. Przechodząc do konkretów, dzisiaj w abonamencie Amerykanów lądują następujące gry:

  1. Curse of the Dead Gods (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Katamari Damacy Reroll (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Lumines Remastered (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Starmancer (Game Preview) (PC)
  5. Dodgeball Academia (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  6. Skate (Xbox One, Xbox Series X|S)
  7. Skate 3 (chmura)

Pierwsze 4 pozycje można już pobierać, natomiast Skate i Skate 3 w chmurze uruchomimy dopiero wieczorem, zapewne w okolicach 18:00. Jeśli chodzi o Dodgeball Academia, to gra również powinna pojawić się w Xbox Game Pass w godzinach wieczornych.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z