Pecetowe wydania Battlefield: Bad Company 2 i Peggle Nights niespodziewanie lądują w Xbox Game Pass

Battlefield: Bad Company 2

Oferta Xbox Game Pass powiększa się w naprawdę szybkim tempie, za co Microsoftowi należy się ogromna pochwała. Tak się składa, że 5 lutego do usługi niespodziewanie trafiły pecetowe wersje Battlefield: Bad Company 2 oraz Peggle Nights. Gry pojawiły się w abonamencie bez wcześniejszej zapowiedzi, więc niestety odkryliśmy je dopiero dziś, czyli trzy dni później.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Battlefield: Bad Company 2 (PC) i Peggle Nights (PC) w Xbox Game Pass

Zwiastun Peggle Nights

Battlefield: Bad Company 2 to kultowa strzelanka, będąca kontynuacją hitu z 2008 roku. W kampanii fabularnej weźmiemy udział w poważnym konflikcie zbrojnym, zaś w trybie multiplayer powalczymy z innymi graczami na naprawdę pokaźnych i zróżnicowanych mapach.

Z kolei Peggle Nights to gra logiczna, którą można określić jako mieszankę pinballa z pachinko. Rozgrywka jest tu niezwykle prosta i polega na wystrzeliwaniu kulki; im więcej kołków uda się trafić, tym lepiej.

Obie gry zawitały już do biblioteki Xbox Game Pass w wersji na PC. Warto tu jednak wspomnieć, że Battlefield: Bad Company 2 jest obecny w subskrypcji od dawna, jednak dotychczas można było go odpalić jedynie na konsolach (Xbox One, Xbox Series X|S). W przypadku Peggle Nights sytuacja jest zgoła inna, bo to zupełnie nowa pozycja w abonamencie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z