Kolejne 2 gry od dzisiaj w Xbox Game Pass! Microsoft rozpieszcza abonentów

Xbox Game Pass

Dziś w nocy Microsoft zaskoczył graczy i dodał do biblioteki Xbox Game Pass hitowe Dead Island 2. Na tym jednak nie koniec, ponieważ w subskrypcji debiutują dzisiaj jeszcze 2 inne pozycje. To prawdziwe żniwa dla subskrybentów XGP!

Kolejne 2 nowe gry od dziś w Xbox Game Pass – Inkulinati oraz Bluey: The Videogame

Zwiastun Inkulinati 1.0

Inkulinati to turowa strategia, w której wcielamy się w średniowiecznego iluminatora. Dotychczas gra była dostępna w bibliotece Xbox Game Pass, ale w wersji Game Preview – dziś debiutuje pełne wydanie i od razu trafia do subskrypcji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
Zwiastun Bluey: The Videogame

Z kolei Bluey: The Videogame jest przygodówką dla dzieci, bazującą na serialu animowanym Bluey. Główną bohaterką jest tutaj tytułowa Bluey, a podczas zabawy przeżywamy rozmaite przygody wraz z ekipą. Istnieje możliwość samodzielnej zabawy, jak i współpracy w lokalnym coopie.

Bluey: The Videogame jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass, natomiast oficjalna wersja Inkulinati pojawi się w subskrypcji trochę później, zapewne przed 20:00. W ramach abonamentu Microsoftu rzeczone gry odpalimy na następujących platformach:

  1. Inkulinati 1.0 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Bluey: The Videogame (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Zamierzacie sprawdzić którąś z dzisiejszych nowości (wliczając w to także Dead Island 2)? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.