Trzy nowe gry od dzisiaj Xbox Game Pass! Wysoko oceniana polska produkcja trafia do subskrypcji

Xbox Game Pass

Przedwczoraj Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę czerwca 2023 i nie da się ukryć, że oferta jest dość neutralna. Niemniej dzisiaj w abonamencie Amerykanów lądują aż trzy produkcje. Mowa o polskim Car Mechanic Simulator 2021, a także Slayers X: Terminal Aftermath: Vengance of the Slayer oraz The Big Con.

Nowe gry w Xbox Game Pass (1 czerwca 2023)

Zwiastun Car Mechanic Simulator 2021

Car Mechanic Simulator 2021 to polski symulator mechanika. Fabuły samej w sobie tu nie uświadczymy, a motywem przewodnim rozgrywki jest nic innego jak prowadzenie własnego warsztatu samochodowego i naprawianie wszelkiej maści aut. Na Steamie produkcja studia Red Dot Games zbiera „przytłaczająco pozytywne” opinie.

Zwiastun Slayers X: Terminal Aftermath: Vengance of the Slayer

Z kolei Slayers X: Terminal Aftermath: Vengance of the Slayer jest tzw. boomer-shooterem, czyli staroszkolnym FPS-em przywodzącym na myśl gry z późnych lat 90. To w sumie bardzo trafne porównanie, bo produkcja tej pozycji rozpoczęła się w… 1998 roku. Tak jak w przypadku Car Mechanic Simulator 2021, fabuły się tu nie doszukamy – w zamian możemy przemierzać zróżnicowane plansze i tłuc na kwaśne jabłko wszystko, co tylko nawinie się nam pod celownik.

Zwiastun The Big Con

Jeżeli chodzi o The Big Con, to mamy do czynienia z pełną humoru przygodówką point and click. Główną bohaterką produkcji studia Mighty Yell jest nastolatka starająca się uratować sklep swoich rodziców przed zuchwałym lichwiarzem. W trakcie zabawy będziemy przede wszystkim eksplorować, poznawać nowe postacie oraz rozwiązywać zagadki.

Przeczytaj też: Ranking słuchawek bezprzewodowych nausznych

Wszystkie powyższe gry są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu można je uruchomić na następujących platformach:

  1. Car Mechanic Simulator 2021 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Slayers X: Terminal Aftermath: Vengance of the Slayer (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. The Big Con (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
Kup Xbox Series X

I jak, będzie grane, czy to nie Wasze klimaty? Jak zawsze napiszcie w komentarzach, czy któraś gra z dzisiejszego zestawienia nowości w Xbox Game Pass wpadła Wam w oko!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.