Dwie nowe gry lądują w Xbox Game Pass! Jedna ma dzisiaj swoją premierę i wygląda klimatycznie

Xbox Game Pass

Dwa tygodnie temu Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na drugą połowę maja 2023. W międzyczasie do subskrypcji Amerykanów trafiło kilka nowych pozycji, a dzisiaj do abonamentu wpadają kolejne dwa tytuły. Mowa o Farworld Pioneers oraz Chicory: A Colorful Tale.

Nowe gry w Xbox Game Pass (30 maja 2023)

Zwiastun Farworld Pioneers

Farworld Pioneers to sandbox w klimatach Sci-Fi o pixel-artowej oprawie graficznej. Gra nie stawia przed nami żadnego konkretnego zadania, a jej motywem przewodnim jest nic innego jak budowanie i zarządzanie koloniami na obcych planetach. Podczas zabawy przyjdzie nam m.in. wznosić wszelkiej maści konstrukcje, uprawiać role, pozyskiwać surowce czy walczyć z różnymi przeciwnikami. Co tu dużo mówić: gra wygląda bardzo klimatycznie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
Zwiastun Chicory: A Colorful Tale

Z kolei Chicory: A Colorful Tale to gra przygodowa, której głównym bohaterem jest pies o jakże wymownym imieniu… Pizza. Czworonóg ma na swoim wyposażeniu magiczny pędzel, który zamierza wykorzystać do odrestaurowania miejsc, które straciły kolory. Przy okazji bohater chce odszukać swoją ulubioną artystkę.

Przeczytaj też: Wielki ranking kart graficznych

Chicory: A Colorful Tale jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass, natomiast Farworld Pioneers trafi do abonamentu trochę później, zapewne przed 19:00. W ramach subskrypcji Microsoftu wymienione gry uruchomimy na następujących platformach:

  1. Farworld Pioneers (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
  2. Chicory: A Colorful Tale (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Zamierzacie odpalić którąś z dzisiejszych nowości, czy to nie Wasze klimaty? Jak zawsze napiszcie w komentarzach poniżej!

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.