2 nowe gry od dzisiaj w Xbox Game Pass! Ciekawe nowości dla subskrybentów

Xbox Game Pass

Nieco ponad tydzień temu Microsoft przedstawił listę gier na drugą połowę maja i początek czerwca 2024, przykuwając uwagę wielu graczy. Tak się składa, że dzisiaj w abonamencie Amerykanów lądują dwie nowe produkcje, które na pewno zainteresują niejedną osobę. Pierwsza to strategia ekonomiczna, a druga – połączenie przygodówki i strzelanki.

Nowe gry w Xbox Game Pass (23 maja 2024)

Zwiastun Galacticare

Galacticare to humorystyczna strategia ekonomiczna, której motywem przewodnim jest… zarządzanie szpitalami w bardzo odległej przyszłości. Jak na przedstawiciela gatunku przystało, fabuły samej w sobie tu nie uświadczymy, a podczas zabawy będziemy m.in. leczyć pacjentów (także innych ras), kierować personelem jak i samym przybytkiem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
Zwiastun Hauntii

Z kolei Hauntii jest połączeniem przygodówki i strzelanki, gdzie wcielamy się w postać… ducha. Jako zjawa przemierzamy zaświaty, stawiając tam czoła różnym nieprzyjaciołom, a także rozwiązując niekiedy wymyślne zagadki. W pewnym momencie bohater dowiaduje się o istnieniu tajemniczej grupy upiorów, której działalność zamierza zinfiltrować.

Zgodnie z zapowiedzią, obie gry pojawią się w bibliotece Xbox Game Pass do końca dnia. W ramach subskrypcji Microsoftu uruchomimy je na następujących platformach:

  1. Galacticare (Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Hauntii (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Zamierzacie sprawdzić którąś z dzisiejszych nowości w Xbox Game Pass? Jak zawsze napiszcie w komentarzach poniżej!

Źródło: Xbox

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.