Iron Brigade od dzisiaj w Xbox Game Pass. W usłudze debiutuje też pełna wersja Everspace 2

Everspace 2

Przedwczoraj Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę kwietnia 2023. Natomiast dzisiaj – zgodnie z zapowiedzią – w abonamencie Amerykanów debiutuje Iron Brigade. Przy okazji, dostępne już w usłudze Everspace 2 wychodzi z wczesnego dostępu, transformując się w pełną wersję gry.

Nowe gry w Xbox Game Pass (6 kwietnia 2023) – Iron Brigade oraz pełna wersja Everspace 2

Zwiastun Iron Brigade

Iron Brigade to pełna akcji gra strategiczna z elementami tower defence. Podczas zabawy obejmujemy kontrolę nad członkami pewnego oddziału, którzy muszą stawić czoła złowrogiej armii. Motywem przewodnim rozgrywki jest tu przede wszystkim odpieranie ataków hord przeciwników.

Zwiastun Everspace 2

Z kolei Everspace 2 jest kosmiczną strzelanką z masą elementów RPG. Produkcja studia Rockfish Games posiada fabułę, choć nie gra ona pierwszych skrzypców. Motywem przewodnim zabawy jest natomiast sterowanie statkiem kosmicznym i wykonywanie zadań.

Przeczytaj też: Jaki lekki laptop kupić

Iron Brigade jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass, natomiast Everspace 2 przetransformuje się w pełną wersję w ciągu najbliższych godzin. W ramach abonamentu Microsoftu gry uruchomimy na następujących platformach:

  1. Iron Brigade (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)
  2. Everspace 2 (PC) – pełna wersja gry

Zamierzacie dać szansę którejś z wymienionych produkcji? Koniecznie napiszcie w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.