2 nowe gry od dzisiaj w Xbox Game Pass! Pełna tajemnic, survivalowa przygodówka i relaksująca opowieść

Xbox Game Pass

Niedawno poznaliśmy pierwszą część gier w Xbox Game Pass na kwiecień 2024, jednak większość graczy nie przyjęła jej entuzjastycznie. Niemniej dzisiaj w abonamencie Microsoftu lądują dwa nowe tytuły. To całkiem intrygujące produkcje, które na pewno zainteresują niejednego subskrybenta.

Nowe gry w Xbox Game Pass – Kona i Botany Manor (9 kwietnia 2024)

Zwiastun Kona

Kona to przygodówka z elementami survivalu, której akcja rozgrywa się w latach 70. na początku Zimy. Fabuła produkcji skupia się wokół konfliktu pomiędzy lokalną społecznością a pewnym bogaczem, będącym właścicielem lokalnych kopalń miedzi.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gdy jego nieruchomość zostaje napadnięta, milioner wynajmuje prywatnego detektywa, aby ten odkrył, kto za tym stoi. Jako gracz wcielamy się w postać wcześniej wymienionego detektywa, lecz gdy przybywamy na miejsce, nie ma śladu ani po bogaczu, ani po stojącej z nim w konflikcie społeczności.

Zwiastun Botany Manor

Natomiast Botany Manor to gra, przy której po prostu można się zrelaksować. Motywem przewodnim zabawy jest eksploracja, a także doskonalenie swojego fachu w postaci hodowli rzadko spotykanych roślin. Wcielamy się w postać emerytowanej botaniczki.

Obie gry pojawią się w bibliotece Xbox Game Pass jeszcze dziś, zapewne przed 18:00. W ramach abonamentu Microsoftu odpalimy je na następujących platformach:

  1. Kona (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)
  2. Botany Manor (Xbox Series X|S, PC, chmura)

Zamierzacie sprawdzić którąś z dzisiejszych nowości w Xbox Game Pass? Jak zawsze napiszcie nam w komentarzach poniżej!

Źródło: Xbox

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.