Last Stop i dwie inne gry od dzisiaj w Xbox Game Pass

Last Stop

Przedwczoraj Microsoft udostępnił oficjalną listę gier w Xbox Game Pass na drugą połowę lipca. Zgodnie z rozpiską dziś w usłudze miały się pojawić trzy nowe gry i bez większego zaskoczenia – tak się właśnie stało. Do biblioteki wchodzi m.in. wyczekiwane Last Stop.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Dzisiejsze nowości w Xbox Game Pass nie kończą się na Last Stop

Zwiastun Atomicrops

Oferta Xbox Game Pass rozrosła się po raz kolejny. Czas to pieniądz, więc nie przeciągajmy i skupmy się od razu na dzisiejszych nowościach w abonamencie Microsoftu. Przechodząc do konkretów, ich pełna lista wygląda tak:

  1. Last Stop (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Atomicrops (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Raji: An Ancient Epic (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

W momencie publikacji tego wpisu subskrybenci Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate mogą już pobierać dwie ostatnie z wymienionych wyżej gier; Last Stop zostanie udostępnione graczom w ciągu kilku godzin, prawdopodobnie dopiero pod wieczór. Szykujecie się do rozgrywki, czy to nie wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z