2 nowe gry od dzisiaj w Xbox Game Pass! Intrygujące nowości w usłudze abonamentowej Microsoftu

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass to szalenie popularny abonament Microsoftu z grami. Aby utrzymać zainteresowanie swoją usługą, firma musi regularnie dodawać do jej oferty nowe gry. Tak się składa, że dzisiaj do subskrypcji trafiają dwie interesujące produkcje, z których niejeden gracz się ucieszy.

2 nowe gry w Xbox Game Pass (19 marca 2024)

Zwiastun Lightyear Frontier

Lightyear Frontier to połączenie przygodówki i gry rolniczej. W trakcie zabawy zasiądziemy za sterami wielkiego mecha i będziemy przemierzać obcą planetę. Naszym zadaniem będzie stworzenie oraz rozbudowywanie swojego gospodarstwa, a także zdobywanie informacji o cywilizacji, która niegdyś zamieszkiwała przemierzany glob.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
Zwiastun MLB The Show 24

Natomiast MLB The Show 24 jest najnowszą odsłoną popularnej serii gier o baseballu. Produkcja bazuje na licencji tytułowego MLB, więc znajdziemy tutaj prawdziwych zawodników. Fabuły samej w sobie oczywiście nie uświadczymy – motywem przewodnim zabawy jest rozgrywanie meczów i zarządzanie zespołem.

MLB The Show 24 jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass, natomiast Lightyear Frontier pojawi się w XGP do końca dnia, zapewne przed 18:00. Za pośrednictwem abonamentu Amerykanów gry uruchomimy na następujących platformach:

  1. Lightyear Frontier – Game Preview (Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. MLB The Show 24 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Nie da się ukryć, że dzisiejsze nowości mogą być naprawdę interesujące. Zamierzacie ograć któryś z wymienionych tytułów? Jak zawsze napiszcie w komentarzach poniżej!

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.