Udany polski soulslike od dzisiaj w Xbox Game Pass! Gratka dla fanów gatunku, a wraz z nią jeszcze 1 gra

Xbox Game Pass

W połowie miesiąca Microsoft ujawnił kolejne gry w Xbox Game Pass na drugą połowę maja i początek czerwca 2024. W międzyczasie do subskrypcji trafiło już wiele z zapowiedzianych tytułów, a dzisiaj w abonamencie lądują kolejne dwie pozycje. Jedna z nich to całkiem udany polski soulslike!

Nowe gry w Xbox Game Pass (30.05.2024) – Lords of the Fallen i Humanity

Zwiastun Lords of the Fallen

Lords of the Fallen to reboot całkiem popularnego soulslike’a z 2014 roku. W grze wcielamy się w postać krzyżowca, którego celem jest obalenie złowrogiego Adyra. Jak na przedstawiciela gatunku przystało, podczas zabawy będziemy zwiedzać obszerny, mroczny świat i pokonywać hordy wrogów, w tym bossów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
Zwiastun Humanity

Z kolei Humanity jest połączeniem gry logicznej i zręcznościowej, w której jako pies rasy Shiba Inu (popularny „Pieseł” z memów) obejmujemy kontrolę nad grupami ludzi, którzy utracili w życiu poczucie celu. Naszym zadaniem będzie wyprowadzenie ich z tego stanu – motywem przewodnim zabawy są m.in. takie aspekty jak eksploracja zróżnicowanych etapów, pokonywanie różnorakich wyzwań i walka z przeciwnikami.

Zgodnie z zapowiedzią, obie gry staną się dostępne w bibliotece Xbox Game Pass jeszcze dzisiaj. W ramach subskrypcji Microsoftu uruchomimy je na następujących platformach:

  1. Lords of the Fallen (Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Humanity (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Zamierzacie sprawdzić którąś z dzisiejszych nowości w XGP? Napiszcie w komentarzach, jak zawsze!

Źródło: Xbox

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.