2 nowe gry od dzisiaj Xbox Game Pass! Ciekawe wzmocnienie oferty usługi Microsoftu

Xbox Game Pass

Nie tak dawno temu Microsoft przedstawił gry w Xbox Game Pass na ostatnie dni lutego i początek marca 2024. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj w subskrypcji debiutują dwie nowości. To całkiem ciekawe tytuły, które na pewno znajdą grono swoich amatorów.

2 nowe gry w Xbox Game Pass (27 lutego 2024)

Zwiastun Madden NFL 24

Madden NFL 24 to najnowsza obecnie odsłona popularnej serii o futbolu amerykańskim. Jak nietrudno się domyślić, fabuły samej w sobie tutaj nie uświadczymy, bo motywem przewodnim zabawy jest nic innego jak rozgrywanie meczów. Gra mocno stawia na realizm.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
Zwiastun Maneater

Głównym bohaterem Maneatera jest… rekin ludojad. Podczas zabawy przejmujemy kontrolę nad żądną krwi rybą, która chce zemścić się na ludziach, którzy zabili jej matkę. Mówiąc prościej, będziemy starali się pozostać przy życiu, a także… pożerać wszystko, co znajdziemy na swojej drodze, aby rosnąć w siłę.

Obie gry są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach usługi Microsoftu odpalimy je na następujących platformach:

  1. Madden NFL 24 (chmura) – wersja na Xboxy i PC jest dostępna w abonamencie od 8 lutego
  2. Maneater (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Zamierzacie sprawdzić którąś z dzisiejszych nowości, czy to nie Wasze klimaty? Napiszcie w komentarzach!

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.