Need for Speed Unbound od dzisiaj w Xbox Game Pass! A wraz z nim jeszcze jedna ciekawa nowość

Need for Speed Unbound Xbox Game Pass

Przedwczoraj Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na koniec czerwca i początek lipca 2023. Natomiast dzisiaj – zgodnie z zapowiedzią – w subskrypcji lądują dwie nowości. Mowa o ciepło przyjętym Need for Speed Unbound oraz mającym dziś swoją premierę The Bookwalker: Thief of Tales.

Nowe gry w Xbox Game Pass (22 czerwca 2023)

Zwiastun Need for Speed Unbound

Need for Speed Unbound to najnowsza gra z kultowej serii, która w naszej recenzji otrzymała całkiem wysoką notę. Motywem przewodnim zabawy jest tu nic innego, jak branie udziału w nielegalnych ulicznych wyścigach. Fabułę co prawda tutaj uświadczymy, ale jest ona tylko tłem dla całej rozgrywki.

Zwiastun The Bookwalker: Thief of Tales

Z kolei The Bookwalker: Thief of Tales to dość unikalna przygodówka, której głównym bohaterem jest cierpiący na niemoc twórczą pisarz. Poza problemami z pisaniem mężczyzna ma też nadprzyrodzoną zdolność, dzięki której może on odwiedzać światy z książek. Podczas zabawy zwiedzimy wiele takich uniwersów, aby odzyskać wenę do pisania.

Przeczytaj też: Najlepsze gry skradanki

Obie gry staną się dostępne w bibliotece Xbox Game Pass jeszcze dzisiaj, zapewne przed 20:00. W ramach abonamentu Microsoftu zagramy na następujących platformach:

  1. Need for Speed Unbound (Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. The Bookwalker (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
Kup Xbox Series X

Zamierzacie odpalić którąś z dzisiejszych nowości? Jak zawsze dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.