2 nowe gry od dzisiaj w Xbox Game Pass! W tym RPG akcji w niesamowitym klimacie à la BioShock

Xbox Game Pass

Kilka dni temu Microsoft przedstawił ofertę Xbox Game Pass na pierwszą połowę stycznia 2024, wprawiając wielu graczy w zachwyt, bo obiektywnie rzecz biorąc, propozycja firmy okazała się naprawdę solidna. Przedwczoraj do subskrypcji trafił wielki hit Ubisoftu z serii Assassin’s Creed, natomiast dzisiaj abonament wzbogaca się o kolejne dwie bardzo ciekawe produkcje. Jedna z nich to RPG akcji w niesamowitym klimacie, który docenią szczególnie fani serii BioShock.

2 nowe gry od dzisiaj w Xbox Game Pass (11 stycznia 2024)

Zwiastun We Happy Few

We Happy Few to pełna akcji gra RPG, która zabiera nas do dystopijnej Anglii lat 60. XX wieku. Trafiamy do miasteczka, którego mieszkańcy są nieustannie szczęśliwi z uwagi na zażywanie narkotyku wywołującego halucynacje.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Podczas zabawy wcielamy się w aż troje bohaterów, z których każdy ma swoje indywidualne cele, ale też każdy przeciwstawia się systemowi. Podczas zabawy będziemy przede wszystkim poznawać tajemnice Wellington Wells, walczyć z rozmaitymi wrogami i eksplorować zakamarki „wesołego miasteczka”.

Zwiastun Super Mega Baseball 4

Z kolei Super Mega Baseball 4 jest produkcją sportową, której motywem przewodnim jest gra w baseballa. Twór studia Metalhead Software łączy w sobie elementy symulatora oraz zręcznościówki. Fabuły samej w sobie tu nie uświadczymy, ale to raczej nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem.

Przeczytaj też: Najlepsze gry podobne do Far Cry

We Happy Few jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass, natomiast Super Mega Baseball 4 trafi do subskrypcji trochę później, zapewne przed 20:00. W ramach abonamentu Microsoftu wymienione gry odpalimy na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze. Zamierzacie sprawdzić którąś z dzisiejszych nowości? Jak zawsze napiszcie nam w komentarzach!

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.