Nowe Lords of the Fallen zapowiada się znakomicie. Klimat wylewa się z ekranu

Lords of the Fallen 2

Stało się! Polacy ze studia CI Games nareszcie zaprezentowali światu nowe Lords of the Fallen, które zostało już zapowiedziane wcześniej. O powstawaniu soulslike’a wiedzieliśmy od kilkudziesięciu miesięcy, ale dopiero teraz twórcy, podczas Gamescomu 2022, byli gotowi uchylić na jego temat rąbka tajemnicy.

REKLAMA

The Lords of the Fallen nadchodzi!

Lords of the Fallen – trailer

CI Games przygotowało wyjątkowy zwiastun, który pokazał głównego bohatera, a także przeciwników. Ujawniono, że mapa nowego Lords of the Fallen będzie pięciokrotnie większa niż w przypadku pierwszej części marki, a do tego w grze – będącej soulslike’em – nie zabraknie angażującej historii i trybu kooperacyjnego.

Przeczytaj też: Czy gry z PS4 działają na PS5?

Premiera Lords of the Fallen ma odbyć się w 2023 roku na PC, PS5 i Xbox Series X|S. Gra ominie past-geny, ponieważ jest tworzona na silniku graficznym Unreal Engine 5. CI Games ma zamiar wykorzystać potencjał konsol nowej generacji.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!