Zestawy klocków LEGO Mario Kart oficjalnie zapowiedziane. Nintendo świętuje dzień Mario

Lego Super Mario

Dokładnie w niedzielę 10 marca wypada oficjalny dzień Mario. Data ta nie jest przypadkowa, bowiem MAR10 czytane jako jeden wyraz daje po prostu imię słynnego hydraulika. Z tej okazji, Nintendo wrzuciło zapowiedź, która wskazuje na pojawienie się nowych zestawów LEGO Mario, nawiązujących do serii Mario Kart.

LEGO Mario Kart to nadchodząca seria zestawów klocków sygnowanych Super Mario

Nintendo wrzuciło do sieci teaser przedstawiający plany korporacji w związku ze współpracą z producentem najsłynniejszych klocków na świecie. Nowe zestawy klocków Lego nawiązujące do Mario Kart zadebiutują w sklepach w 2025 roku. Fani układania duńskich klocków będą więc musieli jeszcze uzbroić się w cierpliwość.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

LEGO Super Mario to zestawy, które cieszą się niemałą popularnością na całym świecie. Z tej okazji, Nintendo oraz Lego rozwijają serię o kolejne pakiety klocków. Tym razem będą one nawiązywać do popularnych wyścigów z udziałem wąsatego hydraulika.

Co ciekawe, fani gier spod szyldu Mario nie do końca są zadowoleni z zapowiedzi nowych zestawów klocków Lego. W komentarzach pod postem z teaserem można przeczytać opinie, że lepszym pomysłem byłoby stworzenie pełnoprawnej gry łączącej Mario Kart z klockami Lego.

Źródło: X (Twitter)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.