Ashes of the Singularity: Escalation i jeszcze jedna nowość od dzisiaj w Xbox Game Pass

Ashes of the Singularity: Escalation

Kilka dni temu Microsoft oficjalnie ujawnił gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę września 2022. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj w abonamencie debiutują dwie pozycje. Mowa o Ashes of the Singularity: Escalation oraz DC Liga Super-Pets: Przygody Krypto i Asa.

REKLAMA

Nowe gry w Xbox Game Pass (13 września 2022)

Zwiastun Ashes of the Singularity: Escalation

Ashes of the Singularity: Escalation to samodzielny dodatek do Ashes of the Singularity. W tej strategicznej produkcji poznamy historię konfliktu pomiędzy dwiema frakcjami, a motywem przewodnim zabawy jest tu nic innego jak rozgrywanie bitew. Ważnym elementem rozgrywki jest także zbieranie surowców i budowanie baz.

Zwiastun DC Liga Super-Pets: Przygody Krypto i Asa

DC Liga Super-Pets: Przygody Krypto i Asa to ciekawa gra dla dzieci i nie tylko. Głównymi bohaterami opowieści są dwaj czworonodzy z supermocami – Krypto oraz As. Kiedy psiaki dowiadują się, że złowrogi Lex planuje porwanie i uwięzienie wszystkich bezdomnych zwierząt, protagoniści postanawiają pokrzyżować plany złoczyńcy.

Przeczytaj też: Gry na telefon

Obie gry są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Microsoftu można je uruchomić na następujących platformach:

  1. Ashes of the Singularity: Escalation (PC)
  2. DC Liga Super-Pets: Przygody Krypto i Asa (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Będzie grane, czy żadna z tych produkcji Was nie interesuje? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!