PSI Patrol: Film Miasto Przygód wzywa i 4 inne gry od dzisiaj w Xbox Game Pass

PSI Patrol: Film Miasto Przygód wzywa

Kilka dni temu Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę lipca 2022. Tak się składa, że dzisiaj w abonamencie ląduje aż 5 pozycji z takimi tytułami jak PSI Patrol: Film Miasto Przygód wzywa czy My Friend Peppa Pig na czele. Niejeden młodszy (a może i starszy) gracz z pewnością się ucieszy.

Nowe gry w Xbox Game Pass (14 lipca 2022)

Zwiastun PSI Patrol: Film Miasto Przygód

PSI Patrol: Film Miasto Przygód to całkiem niezła gra dla dzieci. Opowieść skupia się tutaj wokół młodego chłopaka imieniem Ryder, który wraz z tytułowym Psim Patrolem musi pokrzyżować samolubne plany burmistrza Humdingera. Podczas zabawy możemy wcielić się w jednego z czterech dobrze znanych czworonogów.

Zwiastun My Friend Peppa Pig

My Friend Peppa Pig to kolejna gra dla dzieci w Xbox Game Pass, która pozwala zintegrować się z bohaterami znanymi z telewizji lub kina. W tej pociesznej produkcji opartej na licencji serialu tworzymy własnego zwierzaka i trafiamy do uniwersum tytułowej Świnki Peppy. Podczas zabawy można wykonywać rozmaite, beztroskie czynności.

Zwiastun Escape Academy

Escape Academy to gra logiczna, a jej głównym bohaterem jest uczeń tytułowej akademii, która szkoli swoich podopiecznych w… uciekaniu ze skomplikowanych pomieszczeń. Podczas rozgrywki będziemy przede wszystkim starali się wydostać z rozmaitych escape roomów. Można grać w pojedynkę, jak i trybie kooperacji.

Zwiastun PowerWash Simulator

PowerWash Simulator to dość unikalny symulator. Wcielamy się tu we właściciela firmy sprzątającej, aby czyścić brudne ulice miasta Muckingham przy pomocy myjki ciśnieniowej. Jak zapewniają deweloperzy, rozgrywka jest mało wymagająca i relaksująca.

Zwiastun Overwhelm

Overwhelm to dwuwymiarowa platformówka z elementami survival horroru. Fabuły samej w sobie tu nie ma, a celem gracza jest pokonywanie rozmaitych przeciwników. Na końcu każdego z pięciu etapów rozgrywki czeka na nas boss wymagający boss.

Przeczytaj także: Dysk do Xbox Series X|S

Wszystkie z wymienionych wyżej gier poza PowerWash Simulator są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass – nieobecna jeszcze produkcja zostanie dodana do końca dnia. W ramach usługi Microsoftu można je uruchomić na następujących platformach:

  1. PSI Patrol: Film Miasto Przygód wzywa (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. My Friend Peppa Pig (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Escape Academy (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. PowerWash Simulator (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. Overwhelm (PC)

Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z