Road 96 i 2 inne gry od dzisiaj w Xbox Game Pass

Road 96

Przedwczoraj Microsoft ujawnił ofertę Xbox Game Pass na lipiec 2022, a raczej jego pierwszą połowę. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj w abonamencie lądują trzy gry. Niejeden subskrybent z pewnością się ucieszy.

Nowe gry w Xbox Game Pass (7 czerwca 2022)

Zwiastun Road 96

Road 96 to unikalna przygodówka, w której wydarzenia są generowane proceduralnie. Główną bohaterką opowieści jest młoda dziewczyna żyjąca w autorytarnym państwie. Protagonistka wyrusza w podróż, aby się z niego wydostać — podczas zabawy napotkamy sporo ciekawych osobistości i podejmiemy wiele decyzji, od których będą zależały m.in. nasze dalsze losy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
Zwiastun Matchpoint – Tennis Championships

Matchpoint – Tennis Championships jest symulatorem tenisa ziemnego. Produkcja mocno stawia na realizm, a motywem przewodnim zabawy jest tu nic innego, jak rozgrywanie meczów. Na korcie spotkamy prawdziwych zawodników i wykorzystamy osprzęt istniejących w rzeczywistości marek.

Zwiastun DJMax Respect V

DJMax Respect V to gra muzyczno-rytmiczna, zawierająca wiele piosenek. Do dyspozycji graczy oddano kilka trybów zabawy, w tym kampanię z szeregiem wyzwań. Rozgrywka nie jest przesadnie skomplikowana, więc każdy powinien być w stanie się odnaleźć.

Przeczytaj też: Topowe dyski do Xbox Series X|S

Wszystkie wymienione wyżej gry są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu można je uruchomić na następujących platformach:

  1. Road 96 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Matchpoint – Tennis Championships (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. DJMax Respect V (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Zamierzacie sprawdzić którąś z dzisiejszych nowości? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.