The Artful Escape i dwie inne gry od dzisiaj w Xbox Game Pass

The Artful Escape

Jest czwartek, a mówią, że czwartek to mały piątek. Idąc tym tokiem rozumowania, mamy już prawie weekend. Nie jest tajemnicą, że wiele osób poświęca sobotę i niedzielę na granie, więc trzy nowe gry, które debiutują dzisiaj w bibliotece Xbox Game Pass, z pewnością poniektórych ucieszą. Wśród nowości znalazło się m.in. ciekawie zapowiadające się The Artful Escape.

The Artful Escape i więcej nowości w Xbox Game Pass

Zwiastun Nuclear Throne

Microsoft nie spoczywa na laurach i stale rozbudowuje ofertę Xbox Game Pass. Doskonałym tego przykładem jest dzisiejsza data, bo zgodnie z zapowiedzią w usłudze lądują trzy nowe pozycje. Przechodząc do konkretów, ich lista prezentuje się następująco:

  1. The Artful Escape (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Nuclear Throne (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Breathedge (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Dwie ostatnie z wymienionych wyżej gier są już dostępne dla wszystkich subskrybentów Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate, natomiast The Artful Escape pojawi się w abonamencie dopiero o 18:00. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z