The Wild at Heart i 4 inne nowości od dziś w Xbox Game Pass

The Wild at Heart

Zgodnie z zapowiedzią biblioteka Xbox Game Pass znów urosła. Dziś w usłudze pojawiło się aż 5 nowości, w tym świeżutkie The Wild at Heart. Niektórzy na pewno się ucieszą.

The Wild at Heart i inne gry debiutują w Xbox Game Pass

Zwiastun The Wild at Heart

Microsoft dotrzymał słowa i do Xbox Game Pass trafiło 5 nowych gier. Przechodząc do konkretów, mowa o następujących tytułach:

  1. Peggle 2 (chmura)
  2. Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville (chmura)
  3. Secret Neighbor (PC)
  4. The Wild at Heart (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
  5. The Catch: Carp & Coarse Fishing (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Wszystkie wymienione wyżej gry są już dostępne do pobrania. Zainteresowanym osobom nie pozostaje nic innego, jak szykować się do rozgrywki.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.