Watch Dogs 2 i As Dusk Falls od dzisiaj w Xbox Game Pass

As Dusk Falls

Wczoraj Microsoft dość niespodziewanie ujawnił gry w Xbox Game Pass na drugą połowę lipca 2022. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj w abonamencie lądują dwie nowości: Watch Dogs 2 oraz As Dusk Falls. Nie da się ukryć, że to naprawdę udany dzień dla subskrybentów amerykańskiej usługi.

Nowe gry w Xbox Game Pass (19 lipca 2022)

Zwiastun Watch Dogs 2

Watch Dogs 2 to całkiem ciepło przyjęta gra akcji, będąca kontynuacją „jedynki” z 2014 roku. Głównym bohaterem opowieści jest niejaki Marcus Holloway, członek hakerskiego ugrupowania Dedsec. Podczas zabawy będziemy przede wszystkim zwiedzać pokaźnych rozmiarów San Francisco, hakować otoczenie i wykonywać zadania.

Zwiastun As Dusk Falls

As Dusk Falls to interaktywna, niezwykle filmowa przygodówka, za którą odpowiada m.in. współtwórczyni Heavy Rain. Gra ukazuje dramatyczną historię dwóch rodzin z niewielkiego miasteczka w stanie Arizona, którą poznajemy na przestrzeni 30 lat. Podczas zabawy zostaniemy zmuszeni do podjęcia wielu trudnych decyzji, od których będą zależały dalsze wydarzenia ukazane w grze.

Przeczytaj też: Myszka gamingowa — najlepsze modele

Wymienione wyżej gry pojawią się w bibliotece Xbox Game Pass w późniejszych godzinach, zapewne pomiędzy 12:00 a 19:00. W ramach abonamentu Microsoftu uruchomimy je na następujących platformach:

  1. Watch Dogs 2 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. As Dusk Falls (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z