Dziś ogłoszenie nowego ROG Ally! Asus zaprasza na pokaz konsoli

ASUS ROG Ally

Asus ROG Ally jest z nami już jakiś czas i można uznać, że konsola odniosła sukces. Niemniej wkrótce poznamy jego następcę. Producent zaprosił już nas na jego dzisiejszy pokaz.

Dziś prezentacja nowego Asus ROG Ally

Nowy Asus ROG Ally – prezentacja

Asus ROG Ally powstał na fali popularności handheldów, którą zapoczątkował Nintendo Switch. Potem był Steam Deck, a następnie cała masa różnej maści urządzeń.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Świat idzie do przodu i tak jest także w tym przypadku. Dziś (9 maja) odbędzie się bowiem prezentacja nowego Asus ROG Ally, którą będzie można obejrzeć otwierając powyższy film.

Start wydarzenia zaplanowano na równo 21:00 polskiego czasu. Mamy więc jeszcze chwilę na spekulacje co do specyfikacji nowego sprzętu.

Finalnie karty zostaną odsłonione już za kilka godzin. Ciekawe, co Asus przygotował dla nas tym razem. Możemy spodziewać się, że raczej po raz kolejny będzie to konsola z wyższej półki cenowej.

Źródło: YouTube

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2267 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.